Polskie Domy Drewniane SA

Projektowanie

Dział Projektowy Architektoniczny Biura Inwestycji Polskich Domów Drewnianych świadczy usługi w zakresie projektowania i realizacji nowoczesnych energooszczędnych obiektów budowlanych.
Specjalizuje się w obiektach o konstrukcji drewnianej (np. szkieletowej, modułowej, monolitycznej czy CLT), jak również w technologiach ścian zewnętrznych energooszczędnych murowanych (np. z betonu komórkowego, keramzytobetonu czy materiałów ceramicznych).  
Zespół doświadczonych projektantów, inżynierów i specjalistów OZE realizuje autorskie projekty architektoniczne obiektów mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów usługowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych
Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych, firm świadczących usługi gospodarcze, jak również administracji publicznej. 
Misją i celem spółki jest działalność społeczna, dlatego w szczególności zachęcamy do współpracy podmioty publiczne realizujące dostępne budownictwo mieszkaniowe, przedszkola czy szkoły. Nasz zespół specjalistów jest w stanie pomóc przy realizacji inwestycji budowlanej, począwszy od przygotowania analizy chłonności terenu, poprzez projekt o pozwolenie na budowę aż do przygotowania przetargu i realizację inwestycji.

 

    Oferta dla klientów indywidualnych

 

indywid_1

 

indywid_3

 

indywid_5

 

 

Oferta dla klientów biznesowych

 

biznes_1

 

biznes_4

 

biznes_2

 

biznes_3

 

Oferta dla podmiotów publicznych

 

podmioty_1

 

podmioty_2

 

Zakres działalności obejmuje:
a.    Analizy chłonności terenu;
b.    Projekty koncepcyjne;
c.    Projekty architektoniczno-budowlane;
d.    Projekty wykonawcze.
Dodatkowy zakres działalności:
a.    Tworzenie wizualizacji architektonicznych;
b.    Tworzenie modeli BIM;
c.    Wsparcie przy przygotowaniu i realizacji inwestycji budowlanych;
d.    Doradztwo techniczne;
e.    Nadzór autorski. 

 

Zapraszamy do kontaktu: architektura@pddsa.com.pl