Polskie Domy Drewniane SA

Inwestycje

Spółka Polskie Domy Drewniane SA (PDD) buduje budynki mieszkalne, usługowe i mieszkalno-usługowe wykonane w technologiach z wykorzystaniem krajowego potencjału przemysłu drzewnego i budowlanego oraz bazy surowcowej. Dwa pierwsze osiedla w Łodzi i Choroszczy zostały zaprojektowane z wykorzystaniem materiałów ekologicznych. Konstrukcja budynków jest drewniana, wykonana ze ścian w technologii panelowej, wypełnionych wełną mineralną. W lokalach mieszkalnych zastosowano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Domy zaprojektowane są zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, które obowiązują od początku 2021 roku. Zastosowanie takich rozwiązań daje gwarancję na to, że przyszli mieszkańcy będą żyć w zdrowych, bezpiecznych i trwałych budynkach na miarę XXI wieku.

 

 

Inwestycja w Choroszczy

Osiedle Jabłoniowa Aleja: https://osiedlejabloniowaaleja.pl/

Inwestycja w Choroszczy to kameralne siedlisko, które stanowi atrakcyjną lokalizację dla osób aktywnych zawodowo. Osiedle jest dobrze skomunikowane z Białymstokiem i innymi większymi ośrodkami miejskimi, a jego położenie pozwala mieszkańcom na odpoczynek z dala od miejskiego gwaru. Inwestycja składa się z 20 domów jednorodzinnych, wolnostojących, dwulokalowych oraz 2 lokali usługowych w odrębnym budynku.

 

Osiedle w Łodzi

Domy na Pszennej: https://domynapszennej.pl/

Osiedle położone w Łodzi przy ulicy Pszennej 7 to 11 kameralnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Na terenie inwestycji mieści się 14 miejsc parkingowych oraz 11 zadaszonych miejsc postojowych dla rowerów, znajdujących się w zamykanej wiacie. Każdy dom ma swój ogród i miejsce parkingowe. Teren osiedla jest zielony, a bezpośrednio do zabudowanej części osiedla przylega teren zadrzewiony, który jest do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Jest to zielona oaza, która będzie służyć jako miejsce do odpoczynku, rekreacji, uprawiania sportu, organizacji rodzinnych pikników, czy osiedlowych spotkań. Całe osiedle wraz z terenem zadrzewionym jest ogrodzone, co sprzyja poczuciu prywatności i bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 887 459 925, +48 887 459 909
sprzedaz@pddsa.com.pl